Untitled Document
HAKKIMIZDA

KARELSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA -BUZDOLABI İMALATI

KARELSO SOĞUTMA SANAYİ ile sürdüren şirketimiz Endüstriyel soğutma sektörünün genç ve dinamik firması olarak üretim teknolojisinin getirdiği mükemmel olanaklarla gıda maddeleri satılan işyerlerinde yeni bir dönem başlatıtı. 

Pastane, unlu mamul satış mağazası, fırın, süpermarket, şarküteri, balık restaurant, fast-foodlar ve turistik tesisler için çağdaş özeliklerde sogutucu ve vitrin reyonları üreten KARELSO “ Profesyonellerin tercihi” oluyor. 

Estetik - ekonomik - pratik ürünleriyle müşterilerine işyerlerine özgün çözümler sunuyor. Market Pastane Tatlıcı gibi işletmelerde zengin görünüm, hijyenik satış koşulları, çağdas tasarım ve iş yerlerine uyumlu ahşap donanımları ile KARELSO , işletmeler için özel koşullarına göre hizmet sunmayı bir görev kabul ediyor. 

KARELSO ; sürekli ve dengeli büyümeye bağlı olarak firma değerini marka olarak arttırmayı, kaliteli ve sıfır hatalı ürünler sunarak iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutma vizyonu taşır. 

Amacımız; Müşterimizin beklenti ve isteklerini doğru anlamak , uygun fiyat ile kaliteli ürün beklentilerini hızlı ve etkili şekilde yanıtlamak için hizmet odaklı şirket olmaktır.